Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie" nie zniknęli z mediów. Po krótkim urlopie zakochani podjęli się nowego zadania i właśnie rozkręca własny podcast. Pierwszy odcinek programu "Serio?" pojawi się w internecie w czwartek 21 marca o godz. 20. Kurzajewski i Cichopek porozmawiali z Jakubem B. Bączkiem, który niedawno ujawnił, że jest gejem.

Wielu byłych już pracowników TVP znalazło zatrudnienie w TV Republika, m.in. Danuta Holecka, Miłosz Kłeczek czy Michał Rachoń. Ostatnio w mediach głośno jest o nowym projekcie stacji — programie śniadaniowym. Prawdopodobnie do grona prezenterów formatu ma dołączyć Anna Popek. Jej zdaniem "Pytanie na śniadanie" powinno mieć konkurencję.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w TV Republika?

Katarzyna Cichopek nie chce dołączyć do grona pracowników Tomasza Sakiewicza.

Zaprzeczam. Jestem aktorką serialu "M jak miłość"

— podkreśliła w rozmowie z Wirtualną Polską.

Podobnego zdania jest także Maciej Kurzajewski.

Nie mam takich planów. Jestem dziennikarzem TVP Sport

— dodał.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski (2022 r.) Andras Szilagyi / MW Media
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski (2022 r.)

Aleksander Sikora również nie przechodzi do TV Republika. A co z Tomaszem Kammelem?

Czy można sobie wyobrażać, że gość, który jest za adopcją dzieci przez pary homoseksualne, legalizacją małżeństw jednopłciowych i aborcją jako kwestią leżącą jedynie i wyłącznie w gestii kobiety, będzie prowadził poranny show w Telewizji Republika?

— odpowiedział pytaniem na pytanie prezenter w rozmowie z Wirtualną Polską.

Aleksander Sikora MW Media
Aleksander Sikora
Tomasz Kammel Jarosław Antoniak / MW Media
Tomasz Kammel

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych. Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTubie oraz TikToku.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: [email protected].