Monika Richardson przez wiele lat pracowała w telewizji publicznej. Nie kryje swojej krytycznej oceny zarządu TVP, z którym zakończyła współpracę w 2019 r. W swojej karierze pełniła m.in. rolę gospodyni popularnych programów, takich jak "Europa da się lubić" czy "Pytanie na śniadanie". W wywiadach nie ucieka od tematu zachodzących od końca 2023 r. zmian w Telewizji Polskiej.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Monika Richardson punktuje Idę Nowakowską i Małgorzatę Tomaszewską: robiły show

Monika Richardson podkreśla, że w czasie, gdy rozpoczynała swoją karierę w latach 90., "polityka była na obrzeżach". Niemal nie do pomyślenia było, by ktoś próbował narzucić jej wybór gości do programu. Zdaniem dziennikarki, dzisiejsza telewizja publiczna odbiega znacznie od tej z lat jej debiutu.

W rozmowie z Pomponikiem Monika Richardson wypowiedziała się na temat dawnego składu "Pytania na śniadanie". Zapytana o Macieja Kurzajewskiego, stwierdziła, że mu "nie ufała". Podobne odczucia miała — jak zaznaczyła — wobec "dziewczyn". Wymieniła Małgorzatę Tomaszewską i Idę Nowakowską.

Dla mnie to był jakiś show, który one robiły. Nie były to prezenterki telewizji śniadaniowej w mojej subiektywnej ocenie

— skomentowała.

Skupiając się na Idzie Nowakowskiej, dodała: "Dla mnie Ida była po prostu tancerką, która udaje prezenterkę telewizji śniadaniowej".

Monika Richardson Piotr Andrzejczak / MW Media
Monika Richardson
Monika Richardson Andras Szilagyi / MW Media
Monika Richardson

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych. Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTubie oraz TikToku.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: [email protected].