Związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego od początku budził wiele kontrowersji. Ich uczucie rozkwitło niespodziewanie podczas pracy nad programem "Pytanie na śniadanie". Wcześniej przez lata byli związani z innymi znanymi postaciami — Pauliną Smaszcz i Marcinem Hakielem. Dziś para skupia się na przyszłości i budowaniu bliskiej relacji.

Zobacz też: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają pracę po TVP. Wygłosili mocne słowa

W ostatnim czasie prezenterzy sporo podróżują. Niestety, nawet podczas przelotów nie są anonimowi. Jeden z pasażerów skomentował na ich instagramowym profilu wspólny lot.

Dziękujemy za wspólny lot dzisiaj. Są Państwo przemiłymi osobami. Sąsiedzi z fotela obok

Kasia odpowiedziała: "Ja przespałam cały lot. Mam nadzieję, że nie chrapałam". Na szczęście pasażer uspokoił ją, że nie zakłócała podróży innych.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google

Kasia Cichopek: zostałam zepchnięta do kąta jak szara mysz

W swoim podcaście "Serio?" Kasia i Maciej otwarcie rozmawiają o swoim wizerunku w sieci. Przyznają, że wcześniejsze obowiązki mocno ich ograniczały, a ciągłe plotki miały na nich duży wpływ.

Miałam wrażenie, że każdy mój ruch będzie źle odczytany, a każde słowo, które powiem — odwrócone przeciwko mnie. Zostałam zepchnięta do kąta jak szara mysz

— Strategia "siedź cicho, nic nie mów, tak będzie najlepiej" poniekąd opłaciła się na tyle, że odzyskałam swoją równowagę emocjonalną i psychiczną na tyle, że mogłam się zdystansować. Zajęło mi to dwa lata — wyznała Cichopek w podcaście.

Maciej również odniósł się do swojej przeszłości i relacji z Pauliną Smaszcz, która często komentowała jego działania.

Kiedy emocje opadły, nagle ktoś się budzi i podgrzewa. Nie rozumiem tego, zwłaszcza że nie robię nic złego tej osobie — nie komentuję, nie mówię, nie opowiadam, nie narzekam. Dokonuję świadomego wyboru, że nie chcę tego robić, że pewien etap jest zamknięty i że nie muszę tego ciągnąć za sobą — mówił Maciej.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych. Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTubie oraz TikToku.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: [email protected].